Looduse jõud

Naha terviklikud detox-uuendamise programmid on 6 immunomoduleerivat programmi, mis hõlmavad ainulaadset GREEN PEEL® koorimist.

Igal kuuel programmil on oma toimingukava ja igaüks neist on suunatud teatud probleemide lahendamisele: vanusega seotud muutuste korrigeerimine, akne ravi ja leevendamine ning nahatooni silumine, pigmentatsiooni vastu võitlemine ning väiksemate defektide ja armide eemaldamine.
Spetsiaalset massaažitehnikat kasutades käivitab GREEN PEEL® koorimine rakkude sügavaid uuenemisprotsesse ja valmistab naha ette hooldusprotseduuri järgmisteks etappideks.

Taimne koorimine, millele maailmas pole analooge, sisaldab seitset tüüpi ürte ja kolme tüüpi vetikaid, vitamiinide, ensüümide ja fütoöstrogeenide kompleksi, aga ka võimsaid detoksi -ja rahustavaid komplekse.
Kõigi programmide keskmes on GREEN PEEL® taimne mousse
Tulemuseks on kohene efekt, mida saab toetada aastaringselt, kuna GREEN PEEL® programmidel ei ole hooajalist piirangut.
Tasuta seminari protseduurid
Stop Acne
Hooldus mitmesuguste akne vormide ja raske hüperkeratoosi raviks. Protseduur leevendab põletikulisi seisundeid, soodustab paranemist ja kiiret taastumist.
Fresh Up
Muljetavaldav hooldus, kust saate mitte ainult kasu, vaid ka naudingut! Protseduur sisaldab massaaži ning selle tipuks on absoluutne lõõgastus, mille kutsub esile GREEN PEEL® taimse mousse ja alginaatmaski temperatuurikontrast.
Beauty 2Go
Kiirprotseduur enne kodunt väljumist neile, kes alalõpmata hilinevad. Ideaalne ülitundliku näonaha, rosaatsea korral ja neile, kel on nahapinna lähedal paiknevad veresooned.
Skin Detox
Ainulaadne hooldus, kus näopuhastus on kombineeritud "väljutamise" efektiga. Protseduur puhastab ummistunud poorid ja ahendab neid, kõrvaldab mustad täpid ja post-akne pigmentatsiooni.
Mela White
Hooldus on suunatud naha tihendamisele, selle elastsuse suurendamisele ja nahatooni silendamisele. Korrigeerib tõhusalt aknejärgseid piirkondi ja püsivaid laike nahal ning mitmesuguse päritoluga hüperpigmentatsiooni.
Seminari kava
Seminar on mõeldud ainulaadse GREEN PEEL protseduuriga tutvumiseks.

Kutsume spetsialiste, arste-kosmeetikuid ning dermatolooge GREEN PEEL 100% naturaalse taimse koorimise seminarile.


Kava:

10:00 - 11:30 Teoreetiline osa
11:30 - 11:45 Kohvipaus
11:45 - 14:00 Praktiline osa (kõik seminaril osalejad peaksid protseduuri treeneri juhendamisel üksteise peal läbi viima)

Teeme kindlasti iga osaleja fotod enne ja pärast protseduuri (fotod jäävad teie isiklikuks kasutamiseks).

Lõpetamisel saavad osalejad:

- GREEN PEEL® Fresh Up protseduuri diplom. Diplom kehtib 2 aastat. Pärast seda on vaja läbida uuesti sertifitseerimise.
- kaubamärgiga kott ja pastapliiats
- protseduuride kuluarvestuse kord
- protseduuride kirjeldus ajakirjas
- protseduuride protokollid
- hinnakiri Dr. Med. Christine Schrammek Green Peel ja derma.cosmetiсs
- tootetestrid Dr. Med. Christine Schrammek derma.cosmetiсs
- reklaamlehed, mis sisaldavad teavet lõppkliendile
- Pärast kosmeetika GREEN PEEL® Fresh Up stardipaki ostmist spetsialist saab ka videosalvestuse teooria ja praktika esitlusest.

GREEN PEEL® tasuta protseduuri saab vaid üks kord.

Pärast seminari kutsume teid sertifitseerimiskoolitusele GREEN PEEL®Classic, kus iga osaleja saab diplomi, mis võimaldab läbi viia oma klientide mis tahes keerukusega GREEN PEEL® protseduure.

MilMil OÜ jätab endale õiguse muuta seminari reegleid.

Tallinn, Tartu mnt. 32; Tel: 661227, 5524862 ; www.milmil.ee

Registreeri tasuta Green Peel Fresh Up teooria ja praktika seminarile:
Lisan kosmeetiku/nahaarsti haridust tõendava diplomi
Made on
Tilda