Looduse jõud

Naha terviklikud detox-uuendamise programmid on 6 immunomoduleerivat programmi, mis hõlmavad ainulaadset GREEN PEEL® koorimist.

Igal kuuel programmil on oma toimingukava ja igaüks neist on suunatud teatud probleemide lahendamisele: vanusega seotud muutuste korrigeerimine, akne ravi ja leevendamine ning nahatooni silumine, pigmentatsiooni vastu võitlemine ning väiksemate defektide ja armide eemaldamine.
Spetsiaalset massaažitehnikat kasutades käivitab GREEN PEEL® koorimine rakkude sügavaid uuenemisprotsesse ja valmistab naha ette hooldusprotseduuri järgmisteks etappideks.

Taimne koorimine, millele maailmas pole analooge, sisaldab seitset tüüpi ürte ja kolme tüüpi vetikaid, vitamiinide, ensüümide ja fütoöstrogeenide kompleksi, aga ka võimsaid detoksi -ja rahustavaid komplekse.
Kõigi programmide keskmes on GREEN PEEL® taimne mousse
Tulemuseks on kohene efekt, mida saab toetada aastaringselt, kuna GREEN PEEL® programmidel ei ole hooajalist piirangut.
Tasuta seminari protseduurid
STOP ACNE
Hooldus mitmesuguste akne vormide ja raske hüperkeratoosi raviks. Protseduur leevendab põletikulisi seisundeid, soodustab paranemist ja kiiret taastumist.
FRESH UP
Muljetavaldav hooldus, kust saate mitte ainult kasu, vaid ka naudingut! Protseduur sisaldab massaaži ning selle tipuks on absoluutne lõõgastus, mille kutsub esile GREEN PEEL® taimse mousse ja alginaatmaski temperatuurikontrast.
BEAUTY 2GO
Kiirprotseduur enne kodunt väljumist neile, kes alalõpmata hilinevad. Ideaalne ülitundliku näonaha, rosaatsea korral ja neile, kel on nahapinna lähedal paiknevad veresooned.
SKIN DETOX
Ainulaadne hooldus, kus näopuhastus on kombineeritud "väljutamise" efektiga. Protseduur puhastab ummistunud poorid ja ahendab neid, kõrvaldab mustad täpid ja post-akne pigmentatsiooni.
MELA WHITE
Hooldus on suunatud naha tihendamisele, selle elastsuse suurendamisele ja nahatooni silendamisele. Korrigeerib tõhusalt aknejärgseid piirkondi ja püsivaid laike nahal ning mitmesuguse päritoluga hüperpigmentatsiooni.
Registreeri tasuta Green Peel Fresh Up teooria ja praktika seminarile:
Lisan kosmeetiku/nahaarsti haridust tõendava diplomi
Made on
Tilda