KALLID SÕBRAD!

Meie ettevõte on Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics ametlik ainuesindaja Eestis alates 1998. aastast.

Me oleme rõõmsad nähes teid meie e-poes! Oleme alati valmis teid aitama ja pakkuma teile tasuta konsultatsiooni, et saaksite valida õige toote, mis sobib teie nahatüübile.

Helistage numbril +372 552 4862 või kirjutage e-posti aadressil: info@milmil.ee

PANGA REKVISIIDID
Swedbank AS
IBAN EE652200221010856382
Saaja: OÜ MIL MIL
Selgitus: toodete nimetus
MEIST

Pakume oma klientidele professionaalseid kõrgtehnoloogilisi tooteid, mis sobivad erinevatele nahatüüpidele ja suudavad lahendada erinevaid nahaprobleeme. Kõik tooteid on välja töötatud koostöös dermatoloogidega ning on väga efektiivsed.

Iga nahk nõuab individuaalset hooldust, sõltuvalt naha seisundist, nahatüübist ja naha vajadustest.
Sellest lähtus Christine Schrammek-Drusio - dermatoloog, allergoloog ja vananemisvastase meditsiini ekspert, kui arendas välja oma dermakosmeetika valikut.

Dr. med. Christine Schrammek arendas edukalt välja kaks professionaalset kosmeetikabrändi - derma.cosmetics ja GREEN PEEL®, mis esindavad oma tooteid enam kui 50 riigis, kus tuhanded kosmeetikud neid oma töös edukalt kasutavad.

Nahahooldussari Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics on meditsiinist inspireeritud ning ühendab uusimad koostisained nende suurima kasuteguriga. Kõik tooted on mõeldud naha erinevate seisundite ja erinevate nahatüüpide vajaduste rahuldamiseks ega sisalda nahale kahjulikke aineid.

Muuhulgas GREEN PEEL® taimne koorimine, Blemish Balm, Skin Elixier, Resvera Cell kontsentraat ja teised erilised tooted nahahooldussarjast on tuntud üle kogu maailma ja neid armastavad tuhanded tarbijad.

Derma.cosmetics-sarja efektiivsust kinnitasid kliinilised uuringud, mis viidi läbi Saksamaal, rahvusvahelise eksperimentaalse dermatoloogia uurimisinstituudi Derma Tronnier poolt.

Kõiki Dr. med. Christine Schrammeki tooteid saate mugavalt valida siin meie e-poes!

Meeldivat ostmist!
Made on
Tilda