Firmast

OÜ MilMil alustas oma tegevust 1998. aastal. Enam kui 16 aastat oleme Eesti iluturul tegutsenud. Teeme edukat koostööd oma püsiklientidega üle Eesti ning heade välispartneritega Saksamaalt, Prantsusmaalt, Venemaalt ja Lätist.

Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics on professionaalne kosmeetikasari, mida kasutatakse maailmas juba üle 50 aasta.

Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics´i tooted valmivad parimatest looduslikest koostisosadest uusima tehnoloogia abil käsikäes meditsiini pideva arenguga.

Kogu tulemust rakendatakse kosmeetikas erinevate nahaprobleemide raviks, mis on ohutu ja allergiavaba.

Dr. med. Christine Schrammek derma.cosmetics patenteeritud taimse koorija Green Peel´i retsept pärineb iidsetest aegadest, mille ainsateks koostisosadeks on ravimtaimed. Tänu oma suurepärastele omadustele on sellega võimalik lahendada kõiki nahaprobleeme.

Tänu sellele suurepärasele Saksamaal toodetud looduslikule kosmeetikasarjale on paljud inimesed loobunud radikaalsetest iluoperatsioonidest.

Tänasel päeval teeb firma aktiivset koostööd Prantsuse kosmeetikasarjaga THALAC.

See on professionaalne kosmeetikasari, mille alustalaks on klassikaline prantsuse Thalasso teaduslik lähenemine kasutades meditsiini ja uusima tehnoloogia tippsaavutusi.

Selle tehnika asutaja ja autor on prantsuse arst-füsioterapeut Joe Danyak. Thalasso programmi loomise juures oli tal kaks väga ranget nõuet – saada visuaalselt käegakatsutavaid tulemusi, mida sai mõõta ja kaaluda pärast seansi l õppu ning loomulikult pikaajaline kestev toime protseduuri lõppedes.

Suur kogemustepagas ja täiuslik tehnoloogia garanteerivad Thalac´i toodete kõrge kvaliteedi. Kogu Thalac´i toodetes kasutatav tooraine on läbinud dermatoloogilise kontrolli “Euro Termi” termilistes vetes. “Euro Term”, mida kasutatakse peamiselt raviotstarbel, on loodud Thalac´i toetustega fondide abiga ning see on heaks kiidetud Prantsusmaa tervishoiuministeeriumi ja Meditsiiniakadeemia poolt.

Thalac kosmeetikasari on spetsiaalselt loodud selleks, et kaitsta nahka kahjulike välismõjude eest. See luksuslik sari on keskkonnasõbralik ja 100% allergiavaba.

Alates aastast 2012 teeme me edukat koostööd Moskvas tegutseva Elena Zemskova Massaažikooliga. Meie keskust külastavad nii Elena Zemskova ise kui ka tema koolis tegutsevad õppejõud, tutvustates oma parimaid näo- ja kehamassaaživõtteid. Omalt poolt pakume uusi ja parimaid massaažitehnikaid, lihvimaks veelgi teie oskuste taset. Me läheneme igale kliendile individuaalselt, arvestades kõiki soove ja vajadusi.

Palun võtke meiega ühendust lisainfo saamiseks meie tagasidevormi kaudu, mille leiate siit:

Turvakood:
13 + 3 =